7007S55PFI
Hua Hua
Tau Wae: 7007S55PFI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 256K PARALLEL 80TQFP
Ngā Rauemi: 7007S55PFI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7007S55PFI
Tau Wae 7007S55PFI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5791 pcs Pepa Raraunga 7007S55PFI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 80-LQFP Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Volatile Rahi Mahara 256Kb (32K x 8)
Atanga Waehere Parallel Hōputu Pūmahara SRAM
Ngā Hua e hāngai ana
7007S55JI
7007S55JI
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SRAM 256K PARALLEL 68PLCC
I roto i te taonga: 5140 pcs
Tikiake: 7007S55JI.pdf
RFQ
700810
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: BAG 8X10" MOISTURE BARRIER 1=1EA
I roto i te taonga: 143518 pcs
Tikiake: 700810.pdf
RFQ
7007S55PF
7007S55PF
Whakaahuatanga: IC SRAM 256K PARALLEL 80TQFP
Tikiake: 7007S55PF.pdf
70080K
70080K
Kaihanga: Talema
Whakaahuatanga: XFRMR TOROIDAL 50VA THRU HOLE
Tikiake: 70080K.pdf
7007S55J8
7007S55J8
Tikiake: 7007S55J8.pdf
7007S55J
7007S55J
Tikiake: 7007S55J.pdf
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: BAG MOIST BAR DUAL LAYER 18X8.5"
Tikiake:
7008
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: INDUCT ARRAY 2 COIL 56.25UH T/H