7007S55J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7007S55J8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 256K PARALLEL 68PLCC
Ngā Rauemi: 7007S55J8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7007S55J8
Tau Wae 7007S55J8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4576 pcs Pepa Raraunga 7007S55J8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 68-PLCC (24.21x24.21)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 68-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT7007S55J8
IDT7007S55J8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 256Kb (32K x 8) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Wā Uru 55ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
7007S55JI
7007S55JI
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SRAM 256K PARALLEL 68PLCC
I roto i te taonga: 5140 pcs
Tikiake: 7007S55JI.pdf
RFQ
7007S35JI8
7007S35JI8
I roto i te taonga: 4300 pcs
Tikiake: 7007S35JI8.pdf
RFQ
7008
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: INDUCT ARRAY 2 COIL 56.25UH T/H