7007S55PF8
Hua Hua
Tau Wae: 7007S55PF8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 256K PARALLEL 80TQFP
Ngā Rauemi: 7007S55PF8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7007S55PF8
Tau Wae 7007S55PF8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4822 pcs Pepa Raraunga 7007S55PF8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 80-LQFP Ētahi Ingoa IDT7007S55PF8
IDT7007S55PF8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Volatile
Rahi Mahara 256Kb (32K x 8) Atanga Waehere Parallel
Hōputu Pūmahara SRAM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā Hua e hāngai ana
7007S55JI8
7007S55JI8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC SRAM 256K PARALLEL 68PLCC
I roto i te taonga: 5168 pcs
Tikiake: 7007S55JI8.pdf
RFQ
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: BAG MOIST BAR DUAL LAYER 18X8.5"
I roto i te taonga: 89504 pcs
Tikiake:
RFQ
7007S55PF
7007S55PF
Whakaahuatanga: IC SRAM 256K PARALLEL 80TQFP
Tikiake: 7007S55PF.pdf
7007S55PFI
7007S55PFI
Tikiake: 7007S55PFI.pdf
7008-SS
7008-SS
Kaihanga: RAF
Whakaahuatanga: SHLDR SCREW CHEESE SLOTTED #6-32
Tikiake: 7008-SS.pdf
7007S55J
7007S55J
Tikiake: 7007S55J.pdf
7007S55J8
7007S55J8
Tikiake: 7007S55J8.pdf
70080K
70080K
Kaihanga: Talema
Whakaahuatanga: XFRMR TOROIDAL 50VA THRU HOLE
Tikiake: 70080K.pdf
7008-RC
7008-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: INDUCT ARRAY 2 COIL T/H
Tikiake: 7008-RC.pdf
7007S55JI
7007S55JI
Tikiake: 7007S55JI.pdf
7008
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: INDUCT ARRAY 2 COIL 56.25UH T/H
Tikiake: 7008.pdf
7007S35PF8
7007S35PF8
Tikiake: 7007S35PF8.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel