4MA133330Y3BACTGI8
Hua Hua
Tau Wae: 4MA133330Y3BACTGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 133.33MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4MA133330Y3BACTGI8
Tau Wae 4MA133330Y3BACTGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC MEMS 133.33MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5259 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 4MA
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa IDT4MA133330Y3BACTGI8
IDT4MA133330Y3BACTGI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 133.33MHz Whakaahuatanga Taipitopito 133.33MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead