4MA133330Z3AACTGI
Hua Hua
Tau Wae: 4MA133330Z3AACTGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 133.33MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4MA133330Z3AACTGI
Tau Wae 4MA133330Z3AACTGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC MEMS 133.33MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5679 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 4MA
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa IDT4MA133330Z3AACTGI
IDT4MA133330Z3AACTGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 133.33MHz Whakaahuatanga Taipitopito 133.33MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 100mA (Typ) Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -