4MA133000Z3AACTGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4MA133000Z3AACTGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 133.000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4MA133000Z3AACTGI8
Tau Wae 4MA133000Z3AACTGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC MEMS 133.000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5939 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 4MA
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa IDT4MA133000Z3AACTGI8
IDT4MA133000Z3AACTGI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 133MHz Whakaahuatanga Taipitopito 133MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 100mA (Typ) Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4MA133000Z3AACTGI
4MA133000Z3AACTGI
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: OSC MEMS 133.000MHZ LVPECL SMD