ST80X-24S(30)
HiroseHirose
ST80X-24S(30) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ST80X-24S(30)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS VERT CRADLE SMD
Ngā Rauemi: ST80X-24S(30).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ST80X-24S(30)
Tau Wae ST80X-24S(30) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS VERT CRADLE SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44445 pcs Pepa Raraunga ST80X-24S(30).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 100V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke -
Raupapa ST Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.039" (1.00mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 241-0037-2-30
Tae Mahi -30°C ~ 80°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Surface Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Teitei Whakanoho 0.378" (9.60mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Guide, Mounting Flange, Shielded
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 24 position 0.039" (1.00mm)
Whakatauranga onamata 0.5A Momo Hoapā Non-Gendered
Hoahoa Whakapā - Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Cradle Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ST80X-24S(50)
ST80X-24S(50)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS VERT CRADLE SMD
I roto i te taonga: 5147 pcs
Tikiake: ST80X-24S(50).pdf
RFQ
ST80X-10S(30)
ST80X-10S(30)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG 10POS VERT CRADLE SMD
I roto i te taonga: 49479 pcs
Tikiake: ST80X-10S(30).pdf
RFQ
ST80X-10S
ST80X-10S
Tikiake: ST80X-10S.pdf
ST80X-18S(30)
ST80X-18S(30)
Whakaahuatanga: CONN PLUG 18POS SMD