ST80X-18S(30)
HiroseHirose
ST80X-18S(30) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ST80X-18S(30)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 18POS SMD
Ngā Rauemi: ST80X-18S(30).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ST80X-18S(30)
Tau Wae ST80X-18S(30) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG 18POS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39618 pcs Pepa Raraunga ST80X-18S(30).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 100V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke -
Raupapa ST Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.039" (1.00mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 241-0020-0-30
H125268TR
Tae Mahi -30°C ~ 80°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA), Nylon Teitei Whakanoho 0.378" (9.60mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide, Mounting Flange, Shielded Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 18 position 0.039" (1.00mm) Whakatauranga onamata 0.5A
Momo Hoapā Non-Gendered Hoahoa Whakapā -
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Cradle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ST80X-10S(30)
ST80X-10S(30)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG 10POS VERT CRADLE SMD