ST80X-18S(50)
HiroseHirose
ST80X-18S(50) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ST80X-18S(50)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 18POS SMD
Ngā Rauemi: ST80X-18S(50).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ST80X-18S(50)
Tau Wae ST80X-18S(50) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG 18POS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4409 pcs Pepa Raraunga ST80X-18S(50).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 100V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke -
Raupapa ST Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.039" (1.00mm) Packaging Cut Tape (CT)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa *ST80X-18S(50)
H11365CT
Tae Mahi -30°C ~ 80°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.378" (9.60mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Guide, Mounting Flange, Shielded
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 18 position 0.039" (1.00mm)
Whakatauranga onamata 0.5A Momo Hoapā Non-Gendered
Hoahoa Whakapā - Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Cradle Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ST80X-10S(30)
ST80X-10S(30)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG 10POS VERT CRADLE SMD