MDF7-9P-2.54DS(55)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7-9P-2.54DS(55) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF7-9P-2.54DS(55)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 9POS 2.54MM
Ngā Rauemi: MDF7-9P-2.54DS(55).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF7-9P-2.54DS(55)
Tau Wae MDF7-9P-2.54DS(55) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN HDR 9POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61352 pcs Pepa Raraunga MDF7-9P-2.54DS(55).pdf
Whakamutunga Solder Aronga Whakatika Male Pin
Te whakaheke 0.100" (2.54mm) Raupapa MDF7
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ētahi Ingoa 547-0164-2-55 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 9 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu All
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga MDF7-9P-2.54DS(55)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 9 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
Whakaahuatanga CONN HDR 9POS 2.54MM I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.292" (7.42mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Tin Whakaoti Whakamutunga - Pouaka 39µin (1.00µm)
Momo Hononga Header Tautuhinga Moni Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDF7-9P-2.54DSA(55)
MDF7-9P-2.54DSA(55)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HDR 9POS 2.54MM TH
I roto i te taonga: 85597 pcs
Tikiake: MDF7-9P-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-8S-2.54DSA(55)
MDF7-8S-2.54DSA(55)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 8POS SINGLE TIN
I roto i te taonga: 99686 pcs
Tikiake: MDF7-8S-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-8S-2.54DSA
MDF7-8S-2.54DSA
Tikiake: MDF7-8S-2.54DSA.pdf
MDF7-8P-2.54DSA(55)
MDF7-8P-2.54DSA(55)
Whakaahuatanga: CONN HDR 8POS 2.54MM
Tikiake: MDF7-8P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-8P-2.54DSA(01)
MDF7-8P-2.54DSA(01)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Tikiake: MDF7-8P-2.54DSA(01).pdf
MDF7-9P-2.54DS(56)
MDF7-9P-2.54DS(56)
Whakaahuatanga: CONN HDR 9POS 2.54MM
Tikiake: MDF7-9P-2.54DS(56).pdf
MDF7-9P-2.54DSA(01)
MDF7-9P-2.54DSA(01)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 9POS 2.54MM TH