MDF7-8P-2.54DSA(01)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7-8P-2.54DSA(01) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF7-8P-2.54DSA(01)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 8POS 2.54MM
Ngā Rauemi: MDF7-8P-2.54DSA(01).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF7-8P-2.54DSA(01)
Tau Wae MDF7-8P-2.54DSA(01) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN HDR 8POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59038 pcs Pepa Raraunga MDF7-8P-2.54DSA(01).pdf
Whakamutunga Solder Aronga Whakatika Male Pin
Te whakaheke 0.100" (2.54mm) Raupapa MDF7
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ētahi Ingoa 547-0149-9-01 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu All
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga MDF7-8P-2.54DSA(01)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 8 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Whakaahuatanga CONN HDR 8POS 2.54MM I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.394" (10.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Gold Whakaoti Whakamutunga - Pouaka 30µin (0.76µm)
Momo Hononga Header Tautuhinga Moni Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDF7-7P-2.54DSA(55)
MDF7-7P-2.54DSA(55)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HDR 7POS 2.54MM
I roto i te taonga: 88398 pcs
Tikiake: MDF7-7P-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-9P-2.54DS(55)
MDF7-9P-2.54DS(55)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN HDR 9POS 2.54MM
I roto i te taonga: 61352 pcs
Tikiake: MDF7-9P-2.54DS(55).pdf
RFQ
MDF7-9P-2.54DS(56)
MDF7-9P-2.54DS(56)
Kaihanga: Hirose
Tikiake: MDF7-9P-2.54DS(56).pdf
MDF7-8P-2.54DS(55)
MDF7-8P-2.54DS(55)
Whakaahuatanga: CONN HDR 8POS 2.54MM
Tikiake: MDF7-8P-2.54DS(55).pdf
MDF7-8P-2.54DS(56)
MDF7-8P-2.54DS(56)
Tikiake: MDF7-8P-2.54DS(56).pdf
MDF7-7S-2.54DSA(55)
MDF7-7S-2.54DSA(55)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 7POS SINGLE TIN
Tikiake: MDF7-7S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-8S-2.54DSA(56)
MDF7-8S-2.54DSA(56)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 8POS SINGLE TIN
Tikiake: MDF7-8S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-8S-2.54DSA(55)
MDF7-8S-2.54DSA(55)
Tikiake: MDF7-8S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-8P-2.54DSA(55)
MDF7-8P-2.54DSA(55)
Tikiake: MDF7-8P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-8S-2.54DSA
MDF7-8S-2.54DSA
Tikiake: MDF7-8S-2.54DSA.pdf
MDF7-7S-2.54DSA(56)
MDF7-7S-2.54DSA(56)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 7POS 2.54MM TH
Tikiake: MDF7-7S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-7S-2.54DSA
MDF7-7S-2.54DSA
Tikiake: MDF7-7S-2.54DSA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel