MDF7-7S-2.54DSA
HiroseHirose
MDF7-7S-2.54DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF7-7S-2.54DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 7POS SINGLE TIN
Ngā Rauemi: MDF7-7S-2.54DSA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF7-7S-2.54DSA
Tau Wae MDF7-7S-2.54DSA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RECEPT 7POS SINGLE TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4625 pcs Pepa Raraunga MDF7-7S-2.54DSA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa MDF7
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *MDF7-7S-2.54DSA
H2552
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.197" (5.00mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin Momo Hononga Receptacle, Bottom Entry
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDF7-6S-2.54DSA(56)
MDF7-6S-2.54DSA(56)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 6POS SINGLE TIN
I roto i te taonga: 78295 pcs
Tikiake: MDF7-6S-2.54DSA(56).pdf
RFQ
MDF7-7S-2.54DSA(55)
MDF7-7S-2.54DSA(55)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 7POS SINGLE TIN
I roto i te taonga: 114896 pcs
Tikiake: MDF7-7S-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-8P-2.54DSA(01)
MDF7-8P-2.54DSA(01)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN HDR 8POS 2.54MM
Tikiake: MDF7-8P-2.54DSA(01).pdf
MDF7-7P-2.54DS(55)
MDF7-7P-2.54DS(55)
Whakaahuatanga: CONN HDR 7POS 2.54MM