MDF7-9P-2.54DSA(01)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7-9P-2.54DSA(01) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDF7-9P-2.54DSA(01)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 9POS 2.54MM TH
Ngā Rauemi: MDF7-9P-2.54DSA(01).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDF7-9P-2.54DSA(01)
Tau Wae MDF7-9P-2.54DSA(01) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN HEADER 9POS 2.54MM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62219 pcs Pepa Raraunga MDF7-9P-2.54DSA(01).pdf
Whakamutunga Solder Aronga Whakatika Male Pin
Te whakaheke 0.100" (2.54mm) Raupapa MDF7
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 9
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Whakangungu All Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga MDF7-9P-2.54DSA(01) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 9 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Whakaahuatanga CONN HEADER 9POS 2.54MM TH
I teie nei - Max / Whakapā - Whakapā mai te roa - Pouaka 0.394" (10.00mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Gold
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka 30µin (0.76µm) Momo Hononga Header
Tautuhinga Moni Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDF7-9S-2.54DSA
MDF7-9S-2.54DSA
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 9POS SINGLE TIN
I roto i te taonga: 4216 pcs
Tikiake: MDF7-9S-2.54DSA.pdf
RFQ
MDF7-8S-2.54DSA(56)
MDF7-8S-2.54DSA(56)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 8POS SINGLE TIN
I roto i te taonga: 61534 pcs
Tikiake: MDF7-8S-2.54DSA(56).pdf
RFQ
MDF7-9P-2.54DSA(55)
MDF7-9P-2.54DSA(55)
Whakaahuatanga: CONN HDR 9POS 2.54MM TH