LF13WBP-11P
HiroseHirose
LF13WBP-11P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LF13WBP-11P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 11POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: LF13WBP-11P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LF13WBP-11P
Tau Wae LF13WBP-11P Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 11POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5370 pcs Pepa Raraunga LF13WBP-11P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 13 Rauemi Hee Zinc Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa LF
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *LF13WBP-11P
HR1926
LF13WBP11P
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 2A, 10A Whakaaetanga Mea Copper Alloy