LF13WBJ-11P
HiroseHirose
LF13WBJ-11P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LF13WBJ-11P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN JACK MALE 11POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: LF13WBJ-11P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LF13WBJ-11P
Tau Wae LF13WBJ-11P Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN JACK MALE 11POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6233 pcs Pepa Raraunga LF13WBJ-11P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 13 Rauemi Hee Zinc Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa LF
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *LF13WBJ-11P
HR1922
LF13WBJ11P
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa IP67/68 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell, Clamp, Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Jack, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 2A, 10A Whakaaetanga Mea Copper Alloy