LF13WBJ-20P
HiroseHirose
LF13WBJ-20P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LF13WBJ-20P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN JACK MALE 20POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: LF13WBJ-20P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LF13WBJ-20P
Tau Wae LF13WBJ-20P Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN JACK MALE 20POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6777 pcs Pepa Raraunga LF13WBJ-20P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 30VAC, 42VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 13 Rauemi Hee Zinc Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa LF
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *LF13WBJ-20P
HR1924
LF13WBJ20P
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa IP67/68 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell, Clamp, Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Circular Connector Jack, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea Copper Alloy