JR21WP-10PC(71)
HiroseHirose
JR21WP-10PC(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR21WP-10PC(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 10POS INLINE
Ngā Rauemi: JR21WP-10PC(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR21WP-10PC(71)
Tau Wae JR21WP-10PC(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 10POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4158 pcs Pepa Raraunga JR21WP-10PC(71).pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chrome
Raupapa JR-W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa *JR21WP-10PC(71)
HR1403
Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi Polycarbonate (PC) Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Brass, Black Chrome
Ko te Hononga Nuturu 1.173" (29.80mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 1.6mm Hoahoa Whakapā Circular