JR21WP-10P
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR21WP-10P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JR21WP-10P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR21WP-10P
Tau Wae JR21WP-10P Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4384 pcs Pepa Raraunga JR21WP-10P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga -
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru - Rauemi Hee -
Kua oti te Rei - Raupapa JR-W
Packaging - Ētahi Ingoa *JR21WP-10P
HR905
Whakatakotoranga - Tae Mahi -
Tau o nga Tauranga - Momo Tae -
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito Position Circular Connector Whakatauranga onamata -
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae - Momo Hononga -
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JR21WCCA-8(71)
JR21WCCA-8(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN STRAIN RELIEF JR21 8MM
I roto i te taonga: 8417 pcs
Tikiake: JR21WCCA-8(71).pdf
RFQ
JR21WCCA-6
JR21WCCA-6
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN STRAIN RELIEF JR21 6MM
I roto i te taonga: 4827 pcs
Tikiake: JR21WCCA-6.pdf
RFQ
JR21WCCA-8
JR21WCCA-8
Tikiake: JR21WCCA-8.pdf
JR21WCCA-6(31)
JR21WCCA-6(31)
Whakaahuatanga: CONNECTOR
Tikiake: JR21WCCA-6(31).pdf
JR21WP-10P(31)
JR21WP-10P(31)
Whakaahuatanga: CONNECTOR
Tikiake: JR21WP-10P(31).pdf
JR21WP-10PC(31)
JR21WP-10PC(31)
Tikiake: JR21WP-10PC(31).pdf
JR21WCCA-8(31)
JR21WCCA-8(31)
Tikiake: JR21WCCA-8(31).pdf
JR21WP-10P(71)
JR21WP-10P(71)
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Tikiake: JR21WP-10P(71).pdf
JR21WCCA-6(71)
JR21WCCA-6(71)
Tikiake: JR21WCCA-6(71).pdf
JR21WP-10S
JR21WP-10S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Tikiake: JR21WP-10S.pdf
JR21WP-10PC
JR21WP-10PC
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN PLUG WATERPROOF 10POS MALE
Tikiake: JR21WP-10PC.pdf
JR21WP-10PC(71)
JR21WP-10PC(71)
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 10POS INLINE
Tikiake: JR21WP-10PC(71).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel