JR21WP-10SC(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
JR21WP-10SC(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR21WP-10SC(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG WATERPROOF 10POS FMALE
Ngā Rauemi: JR21WP-10SC(71).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR21WP-10SC(71)
Tau Wae JR21WP-10SC(71) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN PLUG WATERPROOF 10POS FMALE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4123 pcs Pepa Raraunga JR21WP-10SC(71).pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG - Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga IP67 - Dust Tight, Waterproof Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei -
Raupapa JR-W RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa - Ētahi Ingoa *JR21WP-10SC(71)
HR1407
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Waehanga Kaihanga JR21WP-10SC(71) Kua whakaratohia te Taimana Nui 21
Kōkuhu Rauemi - Kei roto -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga CONN PLUG WATERPROOF 10POS FMALE I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Hoahoa Whakapā - Whakaaetanga Mea Keyed
Momo Hononga Plug Housing Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JR21WP-10S(71)
JR21WP-10S(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4214 pcs
Tikiake: JR21WP-10S(71).pdf
RFQ
JR21WP-10SC
JR21WP-10SC
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN PLUG WATERPROOF 10POS FMALE
I roto i te taonga: 4119 pcs
Tikiake: JR21WP-10SC.pdf
RFQ
JR21WP-16P(71)
JR21WP-16P(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP