JR16WRA-7S
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR16WRA-7S
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JR16WRA-7S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR16WRA-7S
Tau Wae JR16WRA-7S Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5681 pcs Pepa Raraunga JR16WRA-7S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga -
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru - Rauemi Hee -
Kua oti te Rei - Raupapa JR-W
Packaging - Ētahi Ingoa *JR16WRA-7S
HR947
Whakatakotoranga - Tae Mahi -
Tau o nga Tauranga - Momo Tae -
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito Position Circular Connector Whakatauranga onamata -
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae - Momo Hononga -
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JR1AF-B-DC12V
JR1AF-B-DC12V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
I roto i te taonga: 5449 pcs
Tikiake:
RFQ
JR16WRA-3PC
JR16WRA-3PC
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN RCPT WATERPROOF 3POS MALE