JR1A-TM-AC115V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR1A-TM-AC115V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 115V
Ngā Rauemi: JR1A-TM-AC115V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR1A-TM-AC115V
Tau Wae JR1A-TM-AC115V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 115V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5779 pcs Pepa Raraunga JR1A-TM-AC115V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 92 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 34.5 VAC
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa JR Wā Whakaora 6ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 55°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 115VAC Coil Chassis Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 115VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.1 VA
Kohikohi Kei te Aukati 9.1mA