JR16WRA-3PC(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
JR16WRA-3PC(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR16WRA-3PC(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT WATERPROOF 3POS MALE
Ngā Rauemi: JR16WRA-3PC(71).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR16WRA-3PC(71)
Tau Wae JR16WRA-3PC(71) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN RCPT WATERPROOF 3POS MALE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4077 pcs Pepa Raraunga JR16WRA-3PC(71).pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 1.6mm Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga IP67/68 - Dust Tight, Waterproof Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei -
Raupapa JR-W RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa - Ētahi Ingoa *JR16WRA-3PC(71)
HR1401
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 3
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Waehanga Kaihanga JR16WRA-3PC(71) Kua whakaratohia te Taimana Nui 16
Kōkuhu Rauemi - Kei roto 4 pcs - 1 Connector, 1 Lockwasher, 1 Nut, 1 O-Ring
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 3POS PNL MNT I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Hoahoa Whakapā - Whakaaetanga Mea Keyed
Momo Hononga Receptacle Housing Rauemi Ara Bulkhead - Front Side Nut
Ngā Hua e hāngai ana
JR16WRA-7S(71)
JR16WRA-7S(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP