JR16WCC-10(72)
HiroseHirose
JR16WCC-10(72) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR16WCC-10(72)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN CABLE CLAMP SZ 16 M20 BLACK
Ngā Rauemi: JR16WCC-10(72).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR16WCC-10(72)
Tau Wae JR16WCC-10(72) Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 9145 pcs Pepa Raraunga JR16WCC-10(72).pdf
Momo Cable Clamp Rahi Tae M20x0.75
Te whakangungu - Rahi Hiku - Whakauru 16
Raupapa JR-W Te whakanoho Chrome
Ētahi Ingoa H124111
JR16WCC-10(72)-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taitapa - O waho 0.906" (23.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Black Connector Cable Clamp M20x0.75 16
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau 0.394" (10.00mm)
Waea Kawe 180°
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JR16RK-10S
JR16RK-10S
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP