JR16WCC-12(72)
HiroseHirose
JR16WCC-12(72) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR16WCC-12(72)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN CABLE CLAMP SZ 16 M20 BLACK
Ngā Rauemi: JR16WCC-12(72).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR16WCC-12(72)
Tau Wae JR16WCC-12(72) Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 8398 pcs Pepa Raraunga JR16WCC-12(72).pdf
Momo Cable Clamp Rahi Tae M20x0.75
Te whakangungu - Rahi Hiku - Whakauru 16
Raupapa JR-W Te whakanoho Chrome
Ētahi Ingoa 114-2056-7-72
H124113
JR16WCC-12(72)-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taitapa - O waho 0.906" (23.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Black Connector Cable Clamp M20x0.75 16
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau 0.472" (12.00mm)