JR16RK-10S
HiroseHirose
JR16RK-10S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JR16RK-10S
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JR16RK-10S.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JR16RK-10S
Tau Wae JR16RK-10S Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13318 pcs Pepa Raraunga JR16RK-10S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250VAC, 350VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa JR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa H124108
JR16RK-10S-ND
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi Phenol Formaldehyde (PF) Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.783" (19.90mm)