FX5-80P-SH3
Hua Hua
Tau Wae: FX5-80P-SH3
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 80POS 1MM R/A GOLD
Ngā Rauemi: FX5-80P-SH3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FX5-80P-SH3
Tau Wae FX5-80P-SH3 Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 80POS 1MM R/A GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3975 pcs Pepa Raraunga FX5-80P-SH3.pdf
Raupapa FX5 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *FX5-80P-SH3
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 80
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei i runga i te Poari 0.374" (9.50mm) Ngā āhuatanga Board Guide, Flange
Whakaahuatanga Taipitopito 80 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti -