FX5-80P-SH
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FX5-80P-SH
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 80POS 1MM R/A GOLD
Ngā Rauemi: FX5-80P-SH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FX5-80P-SH
Tau Wae FX5-80P-SH Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 80POS 1MM R/A GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4353 pcs Pepa Raraunga FX5-80P-SH.pdf
Raupapa FX5 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *FX5-80P-SH
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 80
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei i runga i te Poari 0.256" (6.50mm) Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 80 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Header, Center Strip Contacts
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FX5-80P-SH3
FX5-80P-SH3
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 80POS 1MM R/A GOLD
I roto i te taonga: 3975 pcs
Tikiake: FX5-80P-SH3.pdf
RFQ
FX5-68S2A-DSAL(71)
FX5-68S2A-DSAL(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 68POS 1MM STR W/PIN
I roto i te taonga: 31688 pcs
Tikiake: FX5-68S2A-DSAL(71).pdf
RFQ
FX5-68S2A-DSA(71)
FX5-68S2A-DSA(71)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 68POS 1MM STRAIGHT
Tikiake: FX5-68S2A-DSA(71).pdf
FX5-68S2A-DSAL
FX5-68S2A-DSAL
Tikiake: FX5-68S2A-DSAL.pdf
FX5-80P-SH3(71)
FX5-80P-SH3(71)
Tikiake: FX5-80P-SH3(71).pdf
FX5-80P-SH(72)
FX5-80P-SH(72)
Tikiake: FX5-80P-SH(72).pdf
FX5-68S2A-DSA
FX5-68S2A-DSA
Tikiake: FX5-68S2A-DSA.pdf
FX5-68P-SH3
FX5-68P-SH3
Whakaahuatanga: CONN HEADER 68POS 1MM R/A GOLD
Tikiake: FX5-68P-SH3.pdf
FX5-68P-SH3(71)
FX5-68P-SH3(71)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Tikiake: FX5-68P-SH3(71).pdf
FX5-80S2A-DSA(71)
FX5-80S2A-DSA(71)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 80POS STRAIGHT TIN
Tikiake: FX5-80S2A-DSA(71).pdf
FX5-80P-SH(71)
FX5-80P-SH(71)
Tikiake: FX5-80P-SH(71).pdf
FX5-80S2A-DSA
FX5-80S2A-DSA
Tikiake: FX5-80S2A-DSA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel