FX5-80P-SH(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FX5-80P-SH(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 80POS 1MM R/A GOLD
Ngā Rauemi: 1.FX5-80P-SH(71).pdf2.FX5-80P-SH(71).pdf3.FX5-80P-SH(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FX5-80P-SH(71)
Tau Wae FX5-80P-SH(71) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN HEADER 80POS 1MM R/A GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa FX5 RoHS Tūnga Tray
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 80
Te maha o nga Kaihautū 0.039" (1.00mm) Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga FX5-80P-SH(71) Length - Pouaka (Tae) -
Teitei i runga i te Poari 0.256" (6.50mm) Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention
Whakaahua nui 80 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Whakaahuatanga CONN HEADER 80POS 1MM R/A GOLD
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Header, Center Strip Contacts
Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FX5-80P-SH3(71)
FX5-80P-SH3(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 80POS 1MM R/A GOLD
I roto i te taonga: 22519 pcs
Tikiake: FX5-80P-SH3(71).pdf
RFQ
FX5-68P-SH3(71)
FX5-68P-SH3(71)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN HEADER 68POS 1MM R/A GOLD
I roto i te taonga: 28063 pcs
Tikiake: FX5-68P-SH3(71).pdf
RFQ
FX5-68S2A-DSA(71)
FX5-68S2A-DSA(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 68POS 1MM STRAIGHT
Tikiake: FX5-68S2A-DSA(71).pdf
FX5-80P-SH3
FX5-80P-SH3
Tikiake: FX5-80P-SH3.pdf
FX5-80P-SH(72)
FX5-80P-SH(72)
Tikiake: FX5-80P-SH(72).pdf
FX5-68S2A-DSAL
FX5-68S2A-DSAL
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 68POS 1MM STR W/PIN
Tikiake: FX5-68S2A-DSAL.pdf
FX5-80S2A-DSA
FX5-80S2A-DSA
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 80POS STRAIGHT TIN
Tikiake: FX5-80S2A-DSA.pdf
FX5-80P-SH
FX5-80P-SH