FX16M2-41P-HC
HiroseHirose
FX16M2-41P-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FX16M2-41P-HC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN FFC PLUG 41POS 0.50MM
Ngā Rauemi: 1.FX16M2-41P-HC.pdf2.FX16M2-41P-HC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
80 pcs
160 pcs
320 pcs
560 pcs
1040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FX16M2-41P-HC
Tau Wae FX16M2-41P-HC Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN FFC PLUG 41POS 0.50MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64691 pcs Pepa Raraunga 1.FX16M2-41P-HC.pdf2.FX16M2-41P-HC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga -
Raupapa FX16 Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 575-3262-7-00
FX16M2-41P-HC-ND
H123309
Tae Mahi - Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Ko te Kati Ara -
Tae Housing Black Teitei i runga i te Poari -
Flat Flex Type FFC Ngā āhuatanga EMI Shielded
FFC, FCB Mate - Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position FFC Connector Plug 0.020" (0.50mm) Free Hanging (In-Line)