FX16F-21P-HC
HiroseHirose
FX16F-21P-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FX16F-21P-HC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 21POS 0.50MM
Ngā Rauemi: FX16F-21P-HC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
130 pcs
260 pcs
520 pcs
1040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FX16F-21P-HC
Tau Wae FX16F-21P-HC Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG 21POS 0.50MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93805 pcs Pepa Raraunga FX16F-21P-HC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga -
Raupapa FX16 Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 575-3265-5-00
FX16F-21P-HC-ND
H123307
Tae Mahi - Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Ko te Kati Ara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Poari Whare -
Tae Housing - Teitei i runga i te Poari -
Flat Flex Type - Ngā āhuatanga EMI Shielded
FFC, FCB Mate - Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Connector Plug 0.020" (0.50mm) Free Hanging (In-Line)
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga -
Momo Hononga / Hoahoa Plug Tae Whakamutunga -
Tuhinga Kairangi - Tae Whakatika -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FX16M2-41S-0.5SH
FX16M2-41S-0.5SH
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 41POS 0.5MM