FX16F-31P-HC
HiroseHirose
FX16F-31P-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FX16F-31P-HC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 31POS 0.50MM
Ngā Rauemi: FX16F-31P-HC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FX16F-31P-HC
Tau Wae FX16F-31P-HC Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG 31POS 0.50MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84905 pcs Pepa Raraunga FX16F-31P-HC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga -
Raupapa FX16 Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 575-3266-8-00
FX16F-31P-HC-ND
H123308
Tae Mahi - Tau o nga Tauranga 31
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Ko te Kati Ara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Poari Whare -
Tae Housing - Teitei i runga i te Poari -
Flat Flex Type - Ngā āhuatanga EMI Shielded
FFC, FCB Mate - Whakaahuatanga Taipitopito 31 Position Connector Plug 0.020" (0.50mm) Free Hanging (In-Line)