DF11-18DP-2DSA(08)
HiroseHirose
DF11-18DP-2DSA(08) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF11-18DP-2DSA(08)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PIN 18POS 2MM DUAL TH
Ngā Rauemi: 1.DF11-18DP-2DSA(08).pdf2.DF11-18DP-2DSA(08).pdf3.DF11-18DP-2DSA(08).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF11-18DP-2DSA(08)
Tau Wae DF11-18DP-2DSA(08) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PIN 18POS 2MM DUAL TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa DF11 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.299" (7.60mm) Ētahi Ingoa DF11-18DP-2DSA(08)-ND
H125947
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.55, 7.8mm, 8.9mm
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA), Nylon Teitei Whakanoho 0.260" (6.60mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 18 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF11-18DP-2DSA(24)
DF11-18DP-2DSA(24)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 18POS 2MM PCB TIN
I roto i te taonga: 139673 pcs
Tikiake: DF11-18DP-2DSA(24).pdf
RFQ
DF11-18DP-2DS(22)
DF11-18DP-2DS(22)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 18POS 2MM RT ANG TIN
I roto i te taonga: 4649 pcs
Tikiake: DF11-18DP-2DS(22).pdf
RFQ
DF11-18DP-2DSA(01)
DF11-18DP-2DSA(01)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 18POS 2MM PCB GOLD
Tikiake: DF11-18DP-2DSA(01).pdf
DF11-18DP-2DSA(20)
DF11-18DP-2DSA(20)