DF11-18DEP-2C
HiroseHirose
DF11-18DEP-2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF11-18DEP-2C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HOUSING 18POS 2MM
Ngā Rauemi: 1.DF11-18DEP-2C.pdf2.DF11-18DEP-2C.pdf3.DF11-18DEP-2C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF11-18DEP-2C
Tau Wae DF11-18DEP-2C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HOUSING 18POS 2MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa DF11 Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm)
Pana 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa *DF11-18DEP-2C
DF1118DEP2C
H2920
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 18 Tuhipoka Contacts Not Included
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm) Momo Hoapā Male Pin