DF11-18DP-2DSA(87)
HiroseHirose
DF11-18DP-2DSA(87) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF11-18DP-2DSA(87)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 18POS 2MM THRU HOLE
Ngā Rauemi: DF11-18DP-2DSA(87).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF11-18DP-2DSA(87)
Tau Wae DF11-18DP-2DSA(87) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 18POS 2MM THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5742 pcs Pepa Raraunga DF11-18DP-2DSA(87).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa DF11 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.299" (7.60mm) Ētahi Ingoa 543-0524-0-87
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.55, 7.8mm, 8.9mm
Teitei Whakanoho 0.260" (6.60mm) Tae Whakanoho Gray
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 18 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.118" (3.00mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF11-18DP-2DSA(24)
DF11-18DP-2DSA(24)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 18POS 2MM PCB TIN
I roto i te taonga: 139673 pcs
Tikiake: DF11-18DP-2DSA(24).pdf
RFQ
DF11-18DS-2DSA(01)
DF11-18DS-2DSA(01)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 18POS 2MM PCB GOLD
I roto i te taonga: 5914 pcs
Tikiake: DF11-18DS-2DSA(01).pdf
RFQ
DF11-18DS-2DSA(06)
DF11-18DS-2DSA(06)
Tikiake: DF11-18DS-2DSA(06).pdf
DF11-18DS-2C(20)
DF11-18DS-2C(20)
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 18POS 2MM DUAL CRIMP
Tikiake: DF11-18DS-2C(20).pdf
DF11-18DS-2DSA
DF11-18DS-2DSA
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 18POS 2MM PCB TIN
Tikiake: DF11-18DS-2DSA.pdf
DF11-18DP-2DSA(08)
DF11-18DP-2DSA(08)
Whakaahuatanga: CONN PIN 18POS 2MM DUAL TH
Tikiake: DF11-18DP-2DSA(08).pdf
DF11-18DS-2DSA(05)
DF11-18DS-2DSA(05)
Tikiake: DF11-18DS-2DSA(05).pdf
DF11-18DP-2DSA(01)
DF11-18DP-2DSA(01)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 18POS 2MM PCB GOLD
Tikiake: DF11-18DP-2DSA(01).pdf
DF11-18DP-2DSA(20)
DF11-18DP-2DSA(20)
Tikiake: DF11-18DP-2DSA(20).pdf
DF11-18DP-2DS(52)
DF11-18DP-2DS(52)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 18POS 2MM R/A GOLD
Tikiake: DF11-18DP-2DS(52).pdf
DF11-18DP-2DS(24)
DF11-18DP-2DS(24)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 18POS 2MM RT ANG TIN
Tikiake: DF11-18DP-2DS(24).pdf
DF11-18DS-2C
DF11-18DS-2C
Tikiake: DF11-18DS-2C.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel