T50R2M4UL
HellermannTytonHellermannTyton
T50R2M4UL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T50R2M4UL
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua CABLE TIE 7.9"L 50LB RED
Ngā Rauemi: 1.T50R2M4UL.pdf2.T50R2M4UL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T50R2M4UL
Tau Wae T50R2M4UL Kaihanga HellermannTyton
He Rahinga Kei te wātea 289315 pcs Pepa Raraunga 1.T50R2M4UL.pdf2.T50R2M4UL.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.181" (4.60mm)
Te kaha o te wera 50 lbs (22.68 kg) Raupapa -
Packaging 1000 per Pkg Ētahi Ingoa 1436-1559
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Length - Tata 8.00" Length - Pono 0.663' (202.00mm, 7.95")
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Red 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.663' (202.00mm, 7.95") Tae Red
Taimana Tae 1.97" (50.00mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T50R4C2
T50R4C2
Kaihanga: HellermannTyton
Whakaahuatanga: CABLE TIE 50 LB 7.95" YELLOW
I roto i te taonga: 462250 pcs
Tikiake: T50R4C2.pdf
RFQ
T50R4UVM4
T50R4UVM4
Kaihanga: HellermannTyton
Whakaahuatanga: T50R YEL UV TIE 7.9"