T50R1STNLM5
HellermannTytonHellermannTyton
T50R1STNLM5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T50R1STNLM5
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua HIGH TEMP TIE 7.9"L 50LB BROWN
Ngā Rauemi: 1.T50R1STNLM5.pdf2.T50R1STNLM5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T50R1STNLM5
Tau Wae T50R1STNLM5 Kaihanga HellermannTyton
He Rahinga Kei te wātea 123884 pcs Pepa Raraunga 1.T50R1STNLM5.pdf2.T50R1STNLM5.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.181" (4.60mm)
Te kaha o te wera 50 lbs (22.68 kg) Raupapa -
Packaging 100 per Pkg Ētahi Ingoa 1436-1566
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Length - Tata 8.00" Length - Pono 0.663' (202.00mm, 7.95")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga High Temperature
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Brown 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.663' (202.00mm, 7.95") Tae Brown
Taimana Tae 1.97" (50.00mm)