T50R0VOC2
HellermannTytonHellermannTyton
HellermannTyton
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T50R0VOC2
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua CABLE TIE 50LB. 7.95"
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T50R0VOC2
Tau Wae T50R0VOC2 Kaihanga HellermannTyton
Whakaahuatanga CABLE TIE 50LB. 7.95" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4002 pcs Pepa Raraunga
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.181" (4.60mm)
Te kaha o te wera 50 lbs (22.68 kg) Raupapa -
Packaging 100 per Pkg Ētahi Ingoa 111-04887
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Length - Tata 8.00"
Length - Pono 0.663' (202.00mm, 7.95") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Flame Retardant Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Black 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.663' (202.00mm, 7.95")
Tae Black Taimana Tae 1.97" (50.00mm)