T50R0HSUVM4
HellermannTytonHellermannTyton
HellermannTyton
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T50R0HSUVM4
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua T50R BLK HSUV TIE 7.9"
Ngā Rauemi: 1.T50R0HSUVM4.pdf2.T50R0HSUVM4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T50R0HSUVM4
Tau Wae T50R0HSUVM4 Kaihanga HellermannTyton
Whakaahuatanga T50R BLK HSUV TIE 7.9" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 275874 pcs Pepa Raraunga 1.T50R0HSUVM4.pdf2.T50R0HSUVM4.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.181" (4.60mm)
Te kaha o te wera 50 lbs (22.68 kg) Raupapa -
Packaging 1000 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Length - Tata 8.00"
Length - Pono 0.663' (202.00mm, 7.95") Ngā āhuatanga Heat Stabilized, UV Stabilized
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Black 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.663' (202.00mm, 7.95") Tae Black
Taimana Tae 1.97" (50.00mm)