T50R0HSM4
HellermannTytonHellermannTyton
T50R0HSM4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T50R0HSM4
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua HIGH TEMP TIE 7.95"L 50LB BLACK
Ngā Rauemi: 1.T50R0HSM4.pdf2.T50R0HSM4.pdf3.T50R0HSM4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T50R0HSM4
Tau Wae T50R0HSM4 Kaihanga HellermannTyton
He Rahinga Kei te wātea 618322 pcs Pepa Raraunga 1.T50R0HSM4.pdf2.T50R0HSM4.pdf3.T50R0HSM4.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.181" (4.60mm)
Te kaha o te wera 50 lbs (22.68 kg) Raupapa -
Packaging 1000 per Pkg Ētahi Ingoa 1436-1539
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Length - Tata 8.00" Length - Pono 0.663' (202.00mm, 7.95")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Heat Stabilized
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Black 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.663' (202.00mm, 7.95") Tae Black
Taimana Tae 1.97" (50.00mm)