T50R4UVM4
HellermannTytonHellermannTyton
HellermannTyton
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T50R4UVM4
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua T50R YEL UV TIE 7.9"
Ngā Rauemi: 1.T50R4UVM4.pdf2.T50R4UVM4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T50R4UVM4
Tau Wae T50R4UVM4 Kaihanga HellermannTyton
Whakaahuatanga T50R YEL UV TIE 7.9" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 188557 pcs Pepa Raraunga 1.T50R4UVM4.pdf2.T50R4UVM4.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.181" (4.60mm)
Te kaha o te wera 50 lbs (22.68 kg) Raupapa -
Packaging 1000 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Length - Tata 8.00"
Length - Pono 0.663' (202.00mm, 7.95") Ngā āhuatanga Halogen Free, UV Resistant
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Yellow 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.663' (202.00mm, 7.95") Tae Yellow
Taimana Tae 1.97" (50.00mm)