M300-3250396M1
HarwinHarwin
M300-3250396M1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M300-3250396M1
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 3MM 3POS
Ngā Rauemi: 1.M300-3250396M1.pdf2.M300-3250396M1.pdf3.M300-3250396M1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M300-3250396M1
Tau Wae M300-3250396M1 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN PLUG 3MM 3POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa M300 Mokowā Haupae -
Pana 0.118" (3.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 952-2526 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 3 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Potting Wall Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Green 0.118" (3.00mm) Momo Hoapā Male Pin
Whakaoti Whakamutunga Crimp Momo Hononga Plug
Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M300-MV10345M1
M300-MV10345M1
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: CONN HDR 3MM VERT PCB 3POS