M300-2241096F2
HarwinHarwin
M300-2241096F2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M300-2241096F2
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 3MM 10POS
Ngā Rauemi: 1.M300-2241096F2.pdf2.M300-2241096F2.pdf3.M300-2241096F2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M300-2241096F2
Tau Wae M300-2241096F2 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN RECEPT 3MM 10POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa M300 Mokowā Haupae 0.118" (3.00mm)
Pana 0.118" (3.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 952-3088 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 10 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Jackscrews, Potting Wall Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Green 0.118" (3.00mm) Momo Hoapā Female Socket, Power
Whakaoti Whakamutunga Crimp Momo Hononga Receptacle
Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M300-3241096M1
M300-3241096M1
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: CONN PLUG 3MM 10POS
I roto i te taonga: 25123 pcs
Tikiake: M300-3241096M1.pdf
RFQ
M300-2250396F2
M300-2250396F2
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 3MM 3POS