M300-2240696F2
HarwinHarwin
M300-2240696F2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M300-2240696F2
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 3MM 6POS
Ngā Rauemi: 1.M300-2240696F2.pdf2.M300-2240696F2.pdf3.M300-2240696F2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M300-2240696F2
Tau Wae M300-2240696F2 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN RECEPT 3MM 6POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa M300 Mokowā Haupae 0.118" (3.00mm)
Pana 0.118" (3.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 952-2529 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 6 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Potting Wall Pato Tere Screw Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Green 0.118" (3.00mm) Momo Hoapā Female Socket