1590P1FLBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590P1FLBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590P1FLBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 6.02"L X 3.27"W
Ngā Rauemi: 1.1590P1FLBK.pdf2.1590P1FLBK.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590P1FLBK
Tau Wae 1590P1FLBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 6020 pcs Pepa Raraunga 1.1590P1FLBK.pdf2.1590P1FLBK.pdf
Taumaha 0.794 lb (360.15g) Te matotoru 0.080" (2.03mm)
Rahi / Rahi 6.024" L x 3.268" W (153.01mm x 83.01mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590FL Ratonga IP54
Ētahi Ingoa 1590P1FLBK-ND
HM1931
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.988" (50.50mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 6.024" L x 3.268" W (153.01mm x 83.01mm) X 1.988" (50.50mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Black
Area (L x W) 19.7 in² (127 cm²)
Ngā Hua e hāngai ana
1590PF
1590PF
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 6.02"LX3.27"W
I roto i te taonga: 6498 pcs
Tikiake: 1590PF.pdf