1590P1FL
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590P1FL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590P1FL
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM UNPAINTED 6.02"LX3.27"W
Ngā Rauemi: 1.1590P1FL.pdf2.1590P1FL.pdf
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590P1FL
Tau Wae 1590P1FL Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga BOX ALUM UNPAINTED 6.02"LX3.27"W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11462 pcs Pepa Raraunga 1.1590P1FL.pdf2.1590P1FL.pdf
Taumaha 0.794 lb (360.15g) Te matotoru 0.080" (2.03mm)
Rahi / Rahi 6.024" L x 3.268" W (153.01mm x 83.01mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590FL Ratonga IP54
Ētahi Ingoa HM576 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.988" (50.50mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Unpainted Cover Included 6.024" L x 3.268" W (153.01mm x 83.01mm) X 1.988" (50.50mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Unpainted
Area (L x W) 19.7 in² (127 cm²)
Ngā Hua e hāngai ana
1590P1FBK
1590P1FBK
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK 6.02"L X 3.27"W
I roto i te taonga: 4340 pcs
Tikiake: 1590P1FBK.pdf
RFQ
1590PBK
1590PBK
I roto i te taonga: 6792 pcs
Tikiake: 1590PBK.pdf
RFQ
1590P
1590P
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 6.02"LX3.27"W
Tikiake: 1590P.pdf
1590P1
1590P1
Tikiake: 1590P1.pdf
1590PFL
1590PFL
Tikiake: 1590PFL.pdf
1590PF
1590PF
Tikiake: 1590PF.pdf
1590PFLBK
1590PFLBK
Tikiake: 1590PFLBK.pdf
1590P1GY
1590P1GY
Whakaahuatanga: BOX ALUM GRAY 6.02"L X 3.27"W
Tikiake: 1590P1GY.pdf
1590P1F
1590P1F