1590P1FBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590P1FBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590P1FBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 6.02"L X 3.27"W
Ngā Rauemi: 1.1590P1FBK.pdf2.1590P1FBK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590P1FBK
Tau Wae 1590P1FBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 4340 pcs Pepa Raraunga 1.1590P1FBK.pdf2.1590P1FBK.pdf
Taumaha 0.85 lb (385.55g) Te matotoru 0.080" (2.03mm)
Rahi / Rahi 6.024" L x 3.268" W (153.01mm x 83.01mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590F Ratonga IP54
Ētahi Ingoa 1590P1FBK-ND
HM3636
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 2.047" (52.00mm) Ngā āhuatanga EMI Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 6.024" L x 3.268" W (153.01mm x 83.01mm) X 2.047" (52.00mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Black
Area (L x W) 19.7 in² (127 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1590P1FL
1590P1FL
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 6.02"LX3.27"W
I roto i te taonga: 11462 pcs
Tikiake: 1590P1FL.pdf
RFQ
1590P
1590P
I roto i te taonga: 10733 pcs
Tikiake: 1590P.pdf
RFQ
1590P1F
1590P1F