1589H77G1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589H77G1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1589H77G1
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 77" 20A 12OUT 15'
Ngā Rauemi: 1.1589H77G1.pdf2.1589H77G1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1589H77G1
Tau Wae 1589H77G1 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga POWER STRIP 77" 20A 12OUT 15' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1044 pcs Pepa Raraunga 1.1589H77G1.pdf2.1589H77G1.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 120V
Te Poari Whare Aluminum Ngā āhuatanga -
Energy - Anei - Max 20A