1589H77F1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589H77F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1589H77F1
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 77" 20A 12OUT 6'C
Ngā Rauemi: 1.1589H77F1.pdf2.1589H77F1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1589H77F1
Tau Wae 1589H77F1 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga POWER STRIP 77" 20A 12OUT 6'C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1235 pcs Pepa Raraunga 1.1589H77F1.pdf2.1589H77F1.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 120V
Momo PDU (Power Distribution Unit) Raupapa 1589
Whakamahia te Rohe North America Parenga Mahinga Circuit Breaker(s)
Ētahi Ingoa 1589H77F1-ND
HM3554
Momo Tae Bench, Rack, Wall
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Kua Tiakina Nga Raina Media -
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Poari Whare Aluminum Ngā āhuatanga -
Energy - Anei - Max 20A