1589H77F1BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589H77F1BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1589H77F1BK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 77" 20A 12OUT 6'C
Ngā Rauemi: 1589H77F1BK.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 857 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 857 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1589H77F1BK
Tau Wae 1589H77F1BK Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga POWER STRIP 77" 20A 12OUT 6'C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 857 pcs Pepa Raraunga 1589H77F1BK.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 120V
Te Poari Whare Aluminum Ngā āhuatanga -
Energy - Anei - Max 20A