1182U110
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182U110 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1182U110
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Ngā Rauemi: 1.1182U110.pdf2.1182U110.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 510 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 510 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1182U110
Tau Wae 1182U110 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 510 pcs Pepa Raraunga 1.1182U110.pdf2.1182U110.pdf
Taumaha - Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 110V, Series 220V
Putanga - Kaupapa 117V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 187.96mm Dia Raupapa 1182
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 1500 VA Momo Tae Chassis Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 13.6A, Series 6.8A Tapanga Paatata No